مجله پیام دامپزشکان

مجله پیام دامپزشکان مجله تخصصی حیوانات خانگی است. با توجه به اینکه نگهداری از حیوانات خانگی جزو نیازهای مهم عده ای از افراد جامعه است، همه ما با داشتن اطلاعات بیشتر در مورد مراقبت و رسیدگی به حیوانات،از لحاظ بهداشتی، مشکلات و نگرانی کمتری خواهیم داشت.این افزایش سطح  آگاهی از لحاظ فرهنگی هم میتواند در جامعه به همزیستی آسوده تری با حیوانات بیانجامد. مجله پت برای این فرهنگ سازی و آشتی دادن دوستداران پت با کسانیکه قرابت زیادی با حیوانات ندارند همه تلاش خود را انجام خواهد داد.

انتشار مجله پت مسئولیتی است که ما برعهده گرفتیم و تلاشمان این است که آگاهیتان را در مورد سلامت، تربیت و زندگی حیوانات بالا ببریم.مجله پت به شما کمک میکند در مورد حیوان خانگی خود دانش بیشتری داشته باشید واینکه به دیگران هم کمک کنید تا با حیوانات همدم باشند. خواندن پت را به همه توصیه کنید و پت بخوانید.

شما می توانید از طریق تماس گرفتن با روابط عمومی بیمارستان دامپزشکی تهران اشتراک شش ماهه مجله پت را با 50 درصد تخفیف ویژه در اختیار بگیرید. همچنین می توانید مجله پت را از روزنامه فروشی ها، پت شاپ ها و شهر کتاب ها تهیه فرمایید.