HIS

بیمارستان دامپزشکی تهران با تجربه فراوانی که در طول این سال ها در زمینه درمانی بدست آورده به این نتیجه رسیده است که یک سیستم اتوماسیون بیمارستانی (HIS) با توجه به نیاز های خود و برای راحتی کار بیماران وسهولت در فرایند تشخیص وبهبود طراحی کند. در سالهای گذشته برای اولین بار در بین بیمارستان های دامپزشکی ایران تصمیم به همکاری با یک تیم برنامه نویس حرفه ای جهت طراحی و پیاده سازی این سیستم تحت نظر بیمارستان نمود که با گذشت زمان این سیستم بروز رسانی شد و اکنون از این سیتم پیشرفته در بیمارستان دامپزشکی تهران استفاده می شود.

مزیت اصلی HIS این است که تمامی خدماتی که به شما ارائه می شود (درمانی و خدماتی) در پرونده ای که برای حیوان شما ساخته شده است درج می گردد تا در مراجعات بعدی بیمار نیز متخصصین بیمارستان بتوانند از تمام فرایند درمان ( تشخیص پزشک، دارو های تجویز شده، آزمایش ها و.....) اطلاع کامل داشته تا بهترین خدمات را به بیمار ارائه کنند.

در طول فرایند درمان از ابتدای کار که بخش پذیرش می باشد تا انجام خدمات مختلف بیمارستان (با توجه به نیاز شما و تشخیص پزشک) تمام این فرایند در سیستم HIS بیمارستان انجام می گردد  تا هم از اتلاف وقت شما جلوگیری شود و هم در پرونده حیوان شما ثبت گردد .

اگر شما به هر یک از شعبه های بیمارستان مراجعه کنید پرونده حیوان شما در هر ساعت شبانه روز در شعبه متقابل قابل مشاهده است و نیازی نیست حتما به شعبه ای که قبلا مراجعه کردید بروید.

تمامی این اقدامات به منظور رفاه حال پت شما می باشد